Pat a Mat

VIDEO: Moulové se nevešli do garáží. Sledujte, jak demolují půjčenou dodávku

Téma:

Tahle scénka by se krásně hodila do seriálu Pat a Mat. Dva maníci s vypůjčenou dodávkou najeli do garáží, ale nedošlo jim, že nástavba se pod nízký strop nemá šanci vejít. Předvedli tak neuvěřitelnou scénku, která skončila demolicí auta a proražením kanalizačního potrubí.

U-Haul je americká půjčovna nákladních aut a přívěsů. Z takového zacházení tam určitě nebudou mít radost… Povedená dvojice totiž s jedním z jejich vozů předvedla hodně tragikomickou šou.

 

S vysokou skříňovou dodávkou se rozhodli vjet do garáží. Že je něco špatně, jim došlo až ve chvíli, kdy začali brousit střechou o trubku visící pod stropem. Řidič zastavil.

 

Tady šlo ještě katastrofě zabránit. Kdyby zkusili vycouvat, mohli vyváznout sice s poškrábanou střechou, ale bez větší ostudy. Prostě si neověřili výšku vypůjčeného auta, je to sice trapas, ale může se to přeci stát každému.

 

 

Jenomže řidič zvolil zcela jiný postup. A nový díl trampot Pata a Mata začíná…

 

Šofér se snaží dodávku otočit, nástavba však naráží na snížený stop. Znovu. A Znovu. A znovu. Posádka opakovaně mlátí dodávkou o betonovou konstrukci zepředu i zezadu. A jsou to pořádné rány, které drsně hází s autem i se spolujezdcem (nebo snad spoujezdkyní) uvnitř.

 

 

Zoufalý závozník po několika tvrdých nárazech vystupuje. V tu chvíli ale začne stříkat hnědá břečka z kanalizačního či pořádně zaneseného požárního potrubí, které vůz prorazil.

 

Pokusy otočit zapříčený náklaďák pak pokračují a voda stříká všude kolem. Až do okamžiku, kdy řidič uštědří dodávce poslední ránu z milosti… No, podívejte se sami.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz