Škoda za miliony

Taková škoda! Kamion uvázl na přejezdu, vlak rozmlátil vzácný náklad

Vlak smetl kamion plný luxusních aut - 25
Zdroj: HFD / Jorge Pena / Moe Prince
Téma:

Řidič kamionu prý neznal trasu, takže se dostal na železniční přejezd, na kterém neměl co dělat. Dlouhý nízký návěs mu zůstal viset přímo na kolejích a šofér s ním na úzké silnic nedokázal hnout. To už se blížil nákladní vlak…

Vlak nejel moc rychle, přesto ho strojvůdce nedokázal ubrzdit a přišla srážka. Lokomotiva narazila přímo doprostřed návěsu, ve kterém udělala pořádnou díru. Těžký kamion nadzvedla a "poponesla" ho několik metrů.

 

Při nehodě se naštěstí nikomu nic nestalo, to však nelze říct o nákladu. A nebyl to zrovna obyčejný náklad! Fanoušky rychlých aut tato informace zabolí - kamion byl plný luxusních sporťáků.

 

 

Uvnitř byly takové kousky jako jsou Ferrari SF90 Stradale a 488 Spyder, klasické Porsche 911 nebo sportovní Bentley.

 

 

Nehoda se stala 1. dubna v americkém Houstonu, ale nešlo o žádný apríl. Tmavé SF90 srážku podle informací magazínu Road & Track odneslo nejvíc, protože stálo přímo v místě nejtvrdšího úderu. Podle svědků bylo poškozené i Bentley neupřesněného typu. Škodu vyšetřovatelé zatím nevyčíslili, ale nebude to málo, vždyť jen takové Ferrari SF90 Stradale stojí v přepočtu kolem 15 milionů korun!

 

 

Celý soupis vzácného nákladu není znám. Některé luxusní káry se ale ukázaly, když je po nehodě začali z poškozeného kamionu překládat - na fotkách je vidět žlutý 488 Spyder a bílý veterán Porsche 911. Z návěsu pak vykukuje zadek tmavě lakovaného SF90 Stradale:

 

Fotogalerie: Vlak smetl kamion plný luxusních aut

1
/
14
Zdroj: HFD / Jorge Pena / Moe Prince
Vlak smetl kamion plný luxusních aut - 17

Související témata:
TN.cz