Kuriózní nehoda

Šokované řidičce na Klatovsku cosi přistálo na autě. Co? Tomu neuvěříte!

Kuriózní nehoda v Chudenicích
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Řidička projížděla ve čtvrtek Chudenicemi na Klatovsku, když jí na přední sklo dopadlo něco těžkého. Výsledkem bylo rozmlácené čelní sklo i zpětné zrcátko.

Ptáte se, co způsobilo tuto nehodu? Opilý popelář! Zní to neuvěřitelně, ale tohle si opravdu nevymýšlíme.

 

Řidička v Renaultu Mégane vyjížděla v Chudenicích na Klatovsku stoupání ve směru na obec Chlumská. V protisměru přijelo popelářské vozidlo a zastavilo u domu. V tu chvíli z něj seskočil popelář, a to tak nešťastně, že dopadl přímo na projíždějící renault.

 

"Ze stupačky vlevo, ke středu vozovky, seskočil šestatřicetiletý operátor zvedacího zařízení, který se dostatečně nepřesvědčil o situaci na komunikaci a dopadl přímo na čelní sklo vozidla řidičky," popisuje policejní mluvčí Dagmar Brožová.

 

 

Popelář na osobním autě způsobil škodu za zhruba 20 tisíc korun. Sám se pomlátil a odřel tak, že skončil v klatovské nemocnici. Naraženiny naštěstí nebyly závažné, mohlo to skončit mnohem hůř.

 

 

Ještě před odvozem do nemocnice policisté účastníkům nehody dali dýchnout - řidička měla dechovou zkoušku negativní, ale popelář nadýchal 3,24 promile alkoholu v krvi!

 

 

Případem se dál zabývají dopravní policisté z Klatov.

Související témata:
TN.cz