To je karma!

Zloděje zadrželo jeho vlastní auto. Přejelo ho a zlomilo mu nohu

Téma:

Tak tenhle zloděj je fakt smolař! Nejdřív se marně pokoušel vloupat do zaparkovaného auta, pak ujížděl policistům, aby se nakonec chytil sám. Když utíkal z vozu, nezatáhl ruční brzdu a jeho vlastní auto mu přejelo nohu. Policisté už měli snadnou práci, zraněného zlodějíčka sebrali a převezli se zlomeninou do nemocnice.

Jednatřicetiletý zloděj obcházel zaparkovaná auta a snažil se dostat dovnitř. Jeho smolný večer začíná...

 

Hodinu před pondělní půlnocí ho při podezřelém počínání v Happy Valley na předměstí amerického Portlandu natočila kamera. Zároveň ho zpozorovala jedna z obyvatelek rodinných domů, která neváhala a okamžitě zavolala policii, informuje zpráva úřadu místního šerifa.

 

 

Hlídka nejdřív objevila dvacet let starou Hondu Accord, kterou prozradila halda nakradených věcí na zadním sedadle. Vzápětí policisté zjistili, že v autě je i zlodějíček – právě ležel na sklopené přední sedačce.

 

Jamile lupič hlídku zpozoroval, nastartoval svojí stařičkou káru a zkusil uniknout. Pár minut se mu dařilo před policejními vozy ujíždět, dokonce i poté, co mu policisté úspěšně propíchli gumy nataženým pásem s hroty. Během honičky samozřejmě ignoroval stopky i rychlostní limity a několikrát kličkoval v protisměru.

 

Nakonec trefil několik zdí a obrubníků a dostal se do obklíčení. Přesto to nevzdal a rozhodl se utéct. Z pomalu jedoucího auta ještě za jízdy vyskočil a chtěl ho předběhnout, jenže noha se mu dostala pod disk prázdného předního kola a bylo po honičce. Podívejte se sami... Policisté ho museli vyprostit heverem.

 

 

Podezřelý je teď v nemocnici se zlomenou nohou a policie už na něj chystá několik obvinění. V autě se našly zajímavé předměty, které lapka podle všeho nakradl – třeba tenisová raketa, ping-pongové pálky, koloběžka, sluneční brýle a kalkulačka Texas Instruments... Tak tomu se říká lup!

 

 

Po propuštění čeká muže převoz rovnou do vězení. Jednatřicetiletého smolaře Johna Gellatlyho (na snímku) z Vancouveru přitom policisté už znají – před dvěma lety ho v Portlandu zatkli za krádež auta, tenkrát si s kradeným vozem omylem odvezl i osmiletého labradora v kufru. Daleko ale nedojel, hlídka ho zadržela chvíli poté, co psa vypustil ven.

Související témata:
TN.cz