Motorka za tři miliony

Výroba tohoto motocyklu zabrala 650 hodin práce. Cena je šílená!

Téma:

Myslíte si, že motorka za víc jak milion korun neexistuje? Ošklivě se pletete, jezdí jich hodně. A Revival 140 je extra třída!

To nejhorší si naservírujeme hned na začátku - koukáte na motocykl za tři miliony korun a nejspíš si ho nikdy nekoupíte. Nic to ale nemění na tom, že vypadá fantasticky!

Revival 140 je unikát postavený z unikátu. Na začátku tohoto příběhu totiž byla malosériové vyráběná motorka Confederate X132 Hellcat z roku 2012, kterou ale její majitel v zatáčce položil na zem. Poškození nebylo nijak dramatické, pomuchlaná nádrž, výfuk a škrábance na motoru by šli jistě v pohodě odstranit, ale on se rozhodl jinak... Výsledkem je tenhle vetřelec!


DOPORUČUJEME: Nová Jawa je retro a stojí 100 tisíc korun!


Přestože použili při konstrukci motocyklu původní rám, motor a odpružení, tak výroba motocyklu zabrala 650 hodin práce. Vyráběl se pomocný rám pro olejový chladič, řešilo se sání, výfuky, podsedlovka, ale třeba i xenonový světlomet... Většina věcí vznikla na CNC stroji a úmyslně něsou známky obrábění, prý tohle byla jedna z nějtěžších věcí při konstrukci.

A ná závěr jen dodáváme, že srdcem motocyklu je vidlicový dvouválec 2,1 s přímým vstřikováním, který nabízí 121 koní a 190 Nm. Je spojený s pětistupňovou převodovkou. Že je to za tři miliony málo? Pak vězte, že původní Hellcat stojí 1,5 milionu. 


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU!

 

GALERIE: CONFEDERATE HELLCAT REVIVAL 140

1
/
7
revival - 11

 

Související témata:
TN.cz