Rozhodovaly centimetry

VIDEO: Hazardér s vozíkem. Řidič mercedesu převedl šílený manévr

Téma:

Stačily centimetry a řidič mercedesu zničil Vánoce sobě i rodině šoféra kamionu, kterého předjížděl. Ve zúžení se rozhodl pro neuvěřitelný manévr, i s přívěsným vozíkem se v poslední vteřině musel nacpat před nákladní auto. Přitom po chvilce odbočil na pumpu.

“Za dvacet let, co jezdím s kamionem po světě sem viděl už opravdu hodně idiotů, ale tohle je unikát,“ zlobí se řidič kamionu, který natočil přiložené záběry.

 

Těsně před Vánoci měl namířeno do německého Hamburku, jeho cesta přitom mohla skončit ještě v Česku a možná i tragicky. Chyběly centimetry, aby ho u Slaného sejmul blázen v mercedesu. Ten by přitom srážku s kamionem nejspíš sám odnesl velmi špatně.

 

 

Řidič mercedesu se musel za každou cenu nacpat před kamion ve zúžení u nájezdu od Slaného na dvouproudovku směrem na Chomutov. A to měl připojený vozík! Jak málo chybělo ke srážce, na to se podívejte sami.

 

Přitom to byl úplně zbytečný manévr! “Po minutě zastavil na čerpací stanici, kde se zmateně motal,“ dodává šofér kamionu. Mladému řidiči mercedesu prý od plic vynadal, mladík ale prý vůbec nereagoval.

 

 

“Stálo mu za to takto riskovat? Kdyby to nevyšlo, byla by to zbytečná nehoda,“ dodává zkušený kamioňák.

TN.cz