Šílený nápad

Tomu neuvěříte! Žena natankovala do igelitky, jak tohle asi dopadlo?

Žena tankuje do pytlíku
Zdroj: Twitter
Téma:

Je tohle video vtipné, nebo spíš k pláči? Podívejte se a rozhodněte se sami.

“Proboha, jak ji něco takového mohlo napadnout?” Tak to je asi nejčastější otázka pod videem kolujícím po sociálních sítích.

 

Na záběrech, které nejspíš pocházejí z amerického Houstonu, je zachycena žena, která se snaží z nepochopitelných důvodů natankovat palivo do slabounké igelitové tašky. Když pytlík zvedne, palivo z něj crčí na všechny strany. Ale nemějte strach, tahle žena si poradí se vším…

 

Nejdřív se snaží igelitku utěsnit tím, že ji zaváže. Nakonec vyloví další tašku a benzín se pokouší přenést do kufru svého auta v dvojitém obalu. Podívejte se sami:

 

 

Záběry samozřejmě vyvolaly soustu uštěpačných komentářů. “Kdyby měla elektromobil, nejspíš by se snažila olíznout zástrčku, jestli je pod proudem,” směje se “chytré horákyni” jeden z komentujících. Další “vyzdvihují” její inteligenci a podivují se, že i takoví lidé chodí, mluví, umí se sami najíst a dokonce řídí auta. Podle jiných jízlivých poznámek to se zmíněnou paní ještě není tak zlé: “Taky si mohla vzít papírovou tašku!”

 

 

Není pravděpodobné, že žena benzín dovezla. Vzhledem k chemickému složení dokáže benzín podobně slabý igelit rychle rozpustit…

 

A tak je na místě malý návod, který pro ženu vytvořil další uživatel sociálních sítí:

1. Ujdete 15 metrů.

2. Zaplatíte 5 dolarů.

3. Dostanete plastový kanystr.

Související témata:
TN.cz