Komedie na křižovatce

Silničáři se snažili opravit propadlý kanál. Je z toho neuvěřitelná groteska

Groteska na křižovatce
Zdroj: YouTube / v1ru
Téma:

Jak složitá může být oprava jednoho propadlého kanálu? Podívejte se na záznam z kamer umístěných nad jednou z křižovatek v ruském Volgogradu. Šílená groteska…

Provoz na frekventované křižovatce v ruském Volgogradu komplikoval propadlý poklop od kanálu. Do akce tak vyrazili silničáři s červenou plastovou zábranou. Podívejte se na jejich celodenní snažení. Můžeme rovnou prozradit, že bylo naprosto marné.

 

 

S plastový zátarasem si nejdřív v hustém provozu pohrává silný vítr, který s ním nebezpečně pohazuje mezi auty. Silničáři tak přijdou s novým řešením - plastový blok naplní vodou.

 

Jenomže ani zatížená zábrana dlouho neplní svůj účel - z propadlého kanálu ji brzy posune projíždějící tahač. Provoz pak komplikuje nejen uvolněné víko kanálu, ale i zátaras a značky poházené v jízdním pruhu, řidič mají co dělat, aby se všem překážkám vyhnuli.

 

 

Další pokus silničářů, jak grotesku ukončit? Otočí zábranu souběžně s provozem. Následuje pokus o rychlou opravu. Poklop kanálu dělníci podloží a znovu upraví i zábranu.

 

Ta ale ani tentokrát na místě nevydrží dlouho. V hustém provozu se jí řidiči nedokážou vyhýbat. Nakonec ji už za tmy jeden z nich prorazí. Na silnici se tak vylije voda, která ji měla zatížit.

 

Co je horší - uvolní se i poklop “opraveného” kanálu. A tak se po vozovce smýká prázdná plastová zábrana, varovná značka i víko od kanálu. A v silnici zeje díra…

 

 

Pak se snaží zábranu vracet na místo několik řidičů, aby varovali ostatní před otevřeným kanálem. Groteska však končí smutně. Chudák červená zábrana tenhle šílený den nepřežila…

Související témata:
TN.cz