Sex u silnice

Řidiči v šoku! U dálnice souložil muž s nafukovací pannou! VIDEO

Sex s gumovou pannou na dálnici M1
Zdroj: Getty Images, Profimedia.cz
Téma:

Řidiče jedoucí po nejrušnější britské dálnici M1 čekala šokující podívaná. Přímo u svodidel mohli zahlédnout nahého muže, který se oddával radovánkám s nafukovací pannou. Jeden z řidičů si výjev dokonce natočil.

Bizarní scéna se odehrála nedaleko britského města Northampton. Policie obdržela krátce po jedenácté informaci o nahém muži, který těsně u dálnice souložil s nafukovací pannou.

 

Jeden z projíždějících řidičů, který chtěl zůstat anonymní, si souložícího muže dokonce natočil. Šokující záběry zveřejnil britský portál Mirror:

 

 

"Někteří lidé mají velmi zvláštní záliby a fetiše," vyjádřil se k videu řidič, který zveřejněné záběry pořídil. Videem pobavil spoustu lidí na sociálních sítích, kde se začalo sdílet.

 

Na videu je vidět, že nafukovací panna je k nahému muži otočená zády a "dívá" se do silnice. Muž využil dálniční svodidla jako bariéru, aby panna držela při souloži na jednom místě.

 

 

"Obdrželi jsme hlášení o muži, který se u kraje silnice chová nevhodně. Když strážníci doražili na místo, muž už tam nebyl. Žádné další incidenty už nebyly hlášeny," uvedl mluvčí policie v Northamptonshire.

sei TN.cz