První snímky

Novinka z Nošovic. Hyundai odhaluje budoucí podobu populární i30

Hyundai i30
Zdroj: Hyundai
Téma:

Automobilka Hyundai poodhaluje, jak bude vypadat model i30 po faceliftu. První obrázky verze N Line ukazují výraznější estetické pojetí a ostřejší styl.

Společnost Hyundai zveřejnila fotografie, umožňující první letmý pohled na nový model i30 před jeho březnovou oficiální světovou premiérou na Ženevském autosalonu

 

“Modernizovaná modelová řada Hyundai i30 zaujme především ještě atraktivnějším a osobitějším vzhledem s ostřejšími rysy a výraznějším charakterem. Nově navrženy byly například nárazníky nebo světlomety LED,” popisuje modernizovaný design automobilka.

 

 

První upoutávkou jsou fotografie verze N Line, na nichž jsou viditelné některé změny - nově navržený přední nárazník s novou maskou chladiče opatřenou modernizovanou síťovou mřížkou.

 

 

Prvky, které mají umocnit šířku a dynamický charakter, doplňují nové světlomety s integrovanými světly pro denní svícení ve tvaru písmene V.

 

Modernizovanou i30 nedávno zachytil čtenář AutoTN.cz při testování nedaleko Ostravy. Zatím schovanou pod kamufláží:


 

Facelift ale přinese i další změny, například nový zadní nárazník, zadní svítilny a nově navržená kola z lehké slitiny. Hyundai slibuje také vylepšený design interiéru s novým digitálním přístrojovým panelem nebo větším displejem infotainmentu s úhlopříčkou 10,25 palce.

 

Sportovními prvky vyzdobená verze N Line bude po modernizaci k dispozici i pro kombík. Poprvé tak bude nabízena pro všechny karosářské verze modelu i30.

 

Hyundai i30 se už jedenáctým rokem vyrábí v Nošovicích.

Související témata:
TN.cz