Aktualizováno 20.8. 2018 12:00
Omlazená Fabia

Nejlevnější škodovka už není jen očesaná krabice. Podívejte se!

Možná je to jen pár detailů, ale i ty dokážou udělat divy. Škoda Fabia prošla omlazovací kůrou, dostala nové vychytávky do výbavy a podle nás jí to výrazně prospělo. Měli jsme příležitost se projet novým kombíkem a podívat se na všechny změny zblízka. Podívejte se s námi.

Nový design, o něco lepší výbava, ale taky vyšší cena. S tím přichází na trh omlazená verze Škody Fabia. Cena za hatchback v základní výbavě začíná na 259 900 Kč. To je o 16 tisíc víc, než stála předchozí verze, ale dostanete za to modernější auto s větší výbavou a vylepšeným designem.

 

Krom mohutnější masky chladiče fabia dostala také agresivnější užší světlomety s led technologií. Další změny musíte hledat v interiéru a v asistenčních systémech.

 

 

Sportovní verze Monte Carlo, kterou jsme se projeli, jako jediná nepodražila, ale naopak o trochu zlevnila. A nabízí toho docela dost.

 

Jasně, Fabia byla, je a bude nejlevnějším modelem Škody, takže je třeba počítat s lacinými plasty a dalšími úsporami. Ale celkově už to není jen chudá “očesaná krabice“. Modernizace ji rozhodně prospěla zvenku i uvnitř.  Podívejte se sami.

 

Anketa

Co říkáte na novou verzi Fabie?

Hlasovalo 99 lidí.

TN.cz