Neuvěřitelné

Nehoda na D1 jak z Kobry 11! BMW za letu trefilo střechu tunelu!

Téma:

Létající auto měl už Fantomas, momentálně je model pro komerční použití ve vývoji. Řidič na severním Slovensku na dálnici D1 ovšem nejspíš nechtěl čekat a proletěl se se svým BMW už teď. Dokonce u toho trefil hranu blízkého dálničního tunelu!

Při pohledu na záběry, které nyní zveřejnili slovenští policisté, se nabízí srovnání s akčním seriálem Kobra 11. I tam auta často létají a vůbec provádějí psí kusy.

 

Čtyřiačtyřicetiletý Slovák z Bardejova si ve čtvrtek brzo ráno u dálničního tunelu Bôrik vystačil bez připravených ramp nebo kaskadérů. I když kamera podobně jako ve zmíněném seriálu u jeho "letu" nechyběla.

 

 

Jeho BMW ve vysoké rychlosti najelo na betonovou zábranu, která kaskadérskou rampu zdatně zastoupila a v roji jisker vylétlo dlouhým obloukem do vzduchu.

 

 

Auto se zarazilo až o hranu tunelového tubusu a zřítilo se zpátky na asfalt. I když nehoda vypadá na záběrech blízké kamery děsivě, řidič měl obrovské štěstí - skoro nic se mu nestalo a záchranáři ho jen ošetřili na místě. Alkohol nenadýchal.

pez TN.cz