milionový mazlík

Lamborghini zůstalo opuštěné v příkopu, po majiteli pátrala policie

Milionář poslal lamborghini do příkopu
Zdroj: Profimedia
Téma:

Fialové Lamborghini Huracan za šest milionů korun opuštěné v příkopě u silnice překvapilo řadu řidičů, kteří v pátek projížděli po Hadley Road nedaleko tréninkového centra fotbalového klubu Tottenham Hotspur. Majitel vozidla nebyl nikde v okolí a tak po něm začala pátrat policie.

Výstředně fialový klenot na čtyřech kolech zaujal pozornost řidičů. V příkopu za ním byla vidět brzdná dráha. Auto zůstalo v příkopu v protisměru na pravé straně vozovky opřená o protisvah dveřmi řidiče.

 

"Muselo se to stát během noci.Stalo se to na nebezpečné části silnice. Hned jsem se běžel podívat, jestli někdo v autě nepotřebuje pomoc. Ale nikdo tam nebyl," popsal pro DailyStar Andrew Laurence, který tudy projížděl v sedm hodin ráno. "Takových aut tu moc není, ale napadlo mě, že je to kousek od tréninkového areálu fotbalistů Hotspur, tak jsem myslel, že to bude někoho z nich," domníval se řidič.

 

GALERIE: Lambo v příkopu

1
/
6
Zdroj: Instagram, Michael Hudson
Milionář poslal lamborghini do příkopu - 5

 

Po řidiči nakonec začala pátrat policie. Majitel byl nakonec vypátrán velmi rychle. Vozidlo patří Michaelovi Hudsonovi, zakladateli společnosti Bitstocks obchodující s virtuální měnou bitcoin. Podle jeho přítele, který drahý vůz přišel vyzvednout do opravy, dostal podnikatel na kluzkém povrchu v mírné zatáčce smyk a ve snaze vyhnout se pouliční lampě strhl vůz raději do příkopu, kde relativně bezpečně dobrzdil.

 

 

„Každé auto může být opraveno. Je pojištěné. Nikdo nebyl zraněn. Děkuji všem, kteří mi dnes volali a psali, jsem v pořádku,“ napsal Hudson na instagramu svým fanouškům.

 

Lamborghini Huracan se dá pořídit přibližně za šest milionů korun. Výkon přes 600 koní umožňuje rychlost až 340 kilometrů v hodině.

Související témata:
tbc TN.cz