Trapná chyba

Jeřáb za sebou nechal spoušť. Strhnul vše, co mu přišlo do cesty

Téma:

Jeřábník zapomněl sklopit rameno a vydal se na cestu. Výsledek? Stržené elektrické vedení, pokácené semafory a dost možná i zničený jeřáb. Krátký průjezd nepozorného šoféra navíc na 12 hodin vyřadil z provozu frekventovanou křižovatku. Naštěstí nikdo nebyl zraněn.

Autojeřáb odbočuje na hlavní silnici a za sebou trhá všechno, co má v cestě. Na ostatní auta padají kabely a další části vedení, létají jiskry. Vypadá to, že řidič vůbec netuší, že má vysunuté rameno. Zastavuje až poté, co sejme stožár, který drží nad silnicí značky a semafory. Aby ne, vždyť se v jeřábu málem převrátil. Podívejte se sami:

 

 

Slušná spoušť na to, že průjezd křižovatkou trval 15 vteřin!

 

Záběry jsou z amerického města Wilmington v Severní Karolíně. Natočil je jiný řidič z parkoviště, který viděl, jak se jeřáb blíží. Na varování už bylo pozdě, tak alespoň vytáhl mobil, záběry pak zveřejnil na sítích.

 

 

Autojeřáb zastavil provoz na velmi rušné křižovatce v pobřežní části města. Navíc připravil o elektřinu na 120 domácností a podniků v okolí.

 

Oprava následků patnáctivteřinového průjezdu autojeřábu trvala 10 hodin. Řidiči to za jízdu s nezajišťeným ramenem sečte policie.

Související témata:
TN.cz