Video

Boháči v luxusních autech závodili za plného provozu! Škoda 14 milionů

Nabouraná auta v Chelsea
Zdroj: YouTube.com, The Telegraph
Téma:

V londýnské čtvrti Chelsea se v noci na úterý odehrála divoká honička, při které se předhánělo Porsche a Audi Q7. Řidič Audi ale rychlou jízdu nezvládl a naboural celkem 11 luxusních aut, na kterých způsobil škodu v přepočtu 14 milionů korun.

Místní považují za zázrak, že se při nebezpečné honičce nikomu nic nestalo. Podle řidičů šlo jen o zábavu, ovšem pořádně nebezpečnou. V ulicích londýnské čtvrti Chelsea se totiž předháněla dvě luxusní auta - Porsche a Audi Q7.

 

"Opravdu jsem si myslela, že došlo k explozi," řekla deníku The Daily Telegraph obyvatelka Chelsea Summer Haiderová. K explozi ale nedošlo, obrovskou ránu způsobil náraz Audi do ostatních aut.

 

Celkem jich řidič naboural 11 a škoda se vyšplhala v přepočtu na více než 14 milionů korun. "Bylo velké štěstí, že tu nebyli chodci," dodala Haiderová s tím, že řidič vyšel ze svého vozu omámený a v šoku. Tekla mu prý krev z hlavy a chyběly mu nějaké vlasy.

 

 

Mladý muž tvrdil, že ho někdo pronásledoval, kamerový záznam ale ukázal, že si to vymyslel. S řidičem Porsche měl úmyslně závodit. Nabouraná auta jsou i značek McLaren, Porsche a Bentley.

 

Svědci přirovnávají nehodu ke scéně z akčního filmu. Řidič měl podle nich z pekla štěstí, že přežil. V současné době je v nemocnici s poraněním hlavy, po propuštění čeká jeho i druhého řidiče soud, který rozhodne o trestu.

 

han TN.cz