Jen tak tak

Hasiči jeli k nehodě, v protisměru se na ně vyřítil kamion! VIDEO

Extra porci adrenalinu, o kterou nestáli, si v neděli ráno "užili" karlovarští hasiči. Při jízdě k nehodě u Andělské Hory malém sami bourali. A to kousek za krajským městem, kde se proti nim vyřítil kamion jedoucí v protisměru.

"V kopci z Karlových Varů na Prahu se těsně museli vyhnout kamionu, který jel dolů z kopce v protisměru. Nikomu se nic nestalo," uvedli hasiči v neděli na facebooku a připojili i krátké video celé události.

 

Záznam je beze zvuku. "Řidiči kamionu, který přejel plnou čáru do protisměru, tak nemůžeme pustit komentáře hasičů v autě, když mu uhýbali, aby zabránili čelní srážce," doplnili hasiči na sociální síti.

 

Mluvčí hasičů Martin Kasal na dotaz TN.cz upřesnil, že incident je z nedělního rána a odehrál se hned v prvním kopci u krajského města u odbočky na Hůrky. "Policii jsme to nehlásili," konstatoval Kasal.

 

 

Případ se ale přesto rychle do povědomí mužů zákona dostal. "O protiprávním jednání řidiče kamionu, který ohrozil vozidlo hasičů jedoucí k výjezdu, víme a zabýváme se jím," řekl pro TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

 

Pod příspěvkem hasičů se objevily desítky komentářů. Někteří z diskutujících se svěřili, že mají podobnou zkušenost. Podle jednoho z nich může být problém v tom, že asfalt je v místě obarvený načerveno a to motoristy mate, protože jsou zvyklí na to, že červená rovná se zákaz.

pez TN.cz