Nová Octavia

"Dokonalá show," popsal Koranteng premiéru. Škoda vsadila na originalitu

Téma:

Mladoboleslavská automobilka představila novou, už čtvrtou generaci modelu Škoda Octavia. Ve světové premiéře ho ukázala v pondělí večer ve Veletržním paláci v Praze. Tohle místo nevybrala náhodou, je to sídlo Národní galerie.

Světla, efekty, stovky novinářů a hostů. Tak vypadlo pondělní představení nové Octavie. Největší česká automobilka se rozhodla pro slavnostní večer využít industriální prostory Národní galerie v Praze. Vsadila na originalitu, jedinečnost a světové umělce.

 

Nová Octavia je oficiálně na světě téměř sedm let po představení třetí generace. Odhalení proběhlo za doprovodu České filharmonie. "Jedná se o vůz výjimečný, na český trh přijde na konci letošního roku," popsal ředitel Škoda Auto Luboš Vlček.

 

 

Na světové premiéře nového auta se objevil třeba český premiér Andrej Babiš, ale i moderátor TV Nova Rey Koranteng. "To byla hra na efekt, bylo to dokonalé. Byla to přesně ta show ve světovém stylu, na kterou jsme zvyklí. I s efektem České filharmonie, to nikdo nečekal," pochvaloval si Koranteng.

 

Nová Octavia je oproti předešlému modelu větší, modernější, a to zejména v interiéru. Více zjistíte zde.

Kristýna Šimánková/epa TN.cz