Vzkaz od policie

Muž uprchl hlídce, ale nechal v autě stírací los. Policisté ho lákali na výhru

Výherní los
Zdroj: Cherokee Sheriff's Office - Georgia
Téma:

Vypadalo to na šťastný den: Muž vyhrál 100 dolarů (přes 2200 korun) na stírací los. Jenomže z výhry se neradoval moc dlouho, štěstí brzy vystřídala smůla.

Kuriózní kořist zůstala policejní hlídce v americkém státě Georgia. Při kontrole jednoho z vozů na dálnici "ulovili" mimo jiné výherní stírací los.

 

Policisté v pondělí ráno hlídkovali na dálnici protínající okres Cherokee, když si všimli vozidla s propadlou registrací. Jakmile auto zastavili, spolujezdec z něj vyběhl a dal se na útěk do blízkých lesů. Hlídce sice prchl, ale nechal za sebou batoh.

 

"Uvnitř byl notebook, malé množství metamfetaminu a výherní stírací los v hodnotě 100 dolarů,“ popsal pro CNN mluvčí úřadu tamního šerifa Jay Baker.

 

 

Policisté obsah batohu zabavili a následně na sociálních sítích zveřejnili výzvu pro podezřelého, aby se o výherní los přihlásil. Kde? Přece v okresním vězení. Úřad šerifa ke vzkazu přidal i adresu, kdyby náhodou muž bloudil. "A mimochodem: gratulujeme k výhře!" dodali policisté na Facebooku.

 

 

Krátce nato se jim podařilo muže zadržet, skončil ve vazbě. "Jakmile se dostane z vězení nebo se zbaví obvinění, stírací los mu určitě vrátíme. Metamfetamin si ale necháme,“ dodal Baker.

Související témata:
TN.cz