špatné parkování

Kvůli parkování napsala žena na auto vzkaz rtěnkou, majitelka zavolala strážníky

Ivan Berka
Ivan Berka
16.7. 2021 18:38
Téma:

Na Českolipsku si mezi sebou dvě ženy vyřizovaly účty kvůli špatnému parkování. Jedna z nich druhé napsala rtěnkou na sklo auta ostrý vzkaz. Škodu nezpůsobila, přesto se obě ženy potkají ještě jednou, a to na radnici při vyřizování přestupku.

Zná to asi každý řidič. Přijdete k autu a někdo u vás parkuje tak, že nemůžete vyjet. Přesně to se stalo v České Lípě. Majitel auta trpělivě popojížděl sem a tam, až ve spolujezdkyni, která ho při tom navigovala, vařila krev.

 

"Natolik se naštvala, že napsala na to zaparkované auto rtěnkou vzkaz: Blbe, parkuješ jako pako," popsala mluvčí městské policie Eva Vlastníková.

 

Majitelka zaparkovaného auta to celé sledovala z okna. Když viděla sokyni něco čmárat po autě, běžela ven. A zavolala městskou policii.

 

"Ta jedna řekla, že to tam napsala, že nechtěla volat policii, že se nechce zdržovat a té druhé zase vadilo rtěnkou zapatlané okno," doplnila Vlastníková.

 

 

Obě dámy se uvidí u přestupkové komise na radnici. Ne všechny ženy takovou situaci řeší jen nápisem rtěnkou, některé se umí pořádně rozzlobit. Před dvěma lety si v Liberci vybíjela svoji zlobu pomocí kamenů mladá žena. Na 22 aut vyryla vulgární vzkazy a další obrazce. Zůstala po ní statisícová škoda.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / TV Nova