Publikováno 4. 9. 2017
Budete skřípat zuby

Závod kamionů na dálnici. Co byste těm dvěma vzkázali?

Zdroj: facebook.com

Vy dobře víte, že tady na AutoTN.cz se většinou řidičů kamionů zastáváme. Ale nad tímhle chováním vážně zůstává rozum stát!

Když se na řidiče kamionů sesypala kritika, že nedodržují bezpečnostní přestávky, jezdí unavení a místo na silnici koukají třeba na televizi, zastali jsme se jich a prosili jsme vás, abyste všechny neházeli do jednoho pytle. Chování těchto dvou řidičů je ale neomluvitelné!


DOPORUČUJEME: Největší rozdíly mezi řízením kamionu a osobního auta. Podívejte se...


Limit pro kamiony je na dálnici 90 km/h a často se stává, že se předjíždí nekonečně dlouho. Většinou si ale vyjdou vstříc, nebo na sebe alespoň bliknou, když se mohou zase bezpečně zařadit za sebe do vláčku. To co ale předvedli tihle dva kamioňáci, to je opravdu přes čáru... Podívejte se na video a pochopíte! Co byste těm dvěma vzkázali? 


DOPORUČUJEME: Řidiči kamionu se bouří a říkají - ON LŽE!

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.9. | 19:57 allanaldik
13
To uz zname ale co ti co si 100vkou frci v levem pruhu a nechtej uhnout i 10-15 ...
4.9. | 19:38 novus
-4
Nektera chytra hlava vymyslela omezovace rychlosti..Tohle jsou dusledky..Jako ...
6.9. | 16:20 novus
2
Náhlasit nevhodný komentář
MAN je mimochodem takovej Trabant mezi LKW..Ja jim jezdil, stejne jako Mercedesem, Volvem, DAfem a vim ocem mluvim..
6.9. | 16:16 novus
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Pro nechapave. Ikdyz kamion predjizdi rozdilem jen 1/KMH, porad predjizdi..A predjizdet se smi tam, kde je predizdeni povoleno..Maximalne muze byt stihan kamion vpravo, protoze ten ma povinnost predjizdeni umoznit..Ostatni to musi vydrzet nebo se postarat o zmenu predpisu.
5.9. | 12:39 Milan Blamil
10
Náhlasit nevhodný komentář
Odebrat oprávnění nastálo. Takový řidiči na silnici nepatří.
5.9. | 10:25 elana2
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Děkuji novus, otázkou je jak by to vyhodnotil soud zda li NEZBYTNÉ SITUAČNÍ KONSTATOVÁNÍ K POCHOPENÍ A JASNÉMU KONKRETIZOVÁNÍ VĚCI JE NEZBYTNÝ DISKUZNÍ PRVEK ČI JAK UVÁDÍŠ REKLAMA. Pokud jako reklama ve všech příspěvcích opravuji na ŘIDIČ MAŇÁK EURO ŠESŤÁK A ŘIDIČ STAREJ RENAULŤÁK
5.9. | 09:15 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Elana!! NA diskuzich je Reklama zakazana!! TO se vztahuje i mna prodejce MANu!!
4.9. | 20:18 elana2
9
Náhlasit nevhodný komentář
PROTO V NĚMECKU ZAVEDLI, ŽE PŘEDJÍŽDĚJÍCÍ MÁ MÍT DOSTATEČNOU PŘEDJÍŽDĚCÍ RYCHLOST MÁM POCIT ŽE O ASI 20KM VĚTŠÍ
4.9. | 20:10 elana2
7
Náhlasit nevhodný komentář
5/ scénář by se musel opakovat aby ho nechal předjet to vše za cenu vyšší spotřeby a ztráty času - a musel by zase zpomalit aby ho pustil a vyjel by další kamion za ním aby předjížděl a tak pořád dokola !! KDO PŘEDJÍŽDÍ MÁ MÍT DOSTATEČNOU RYCHLOST, POKUD NE TAk NEMÁ PŘEDJÍŽDĚT NEBO SE MÁ VRÁTIT !!!
4.9. | 20:09 elana2
5
Náhlasit nevhodný komentář
ŘIDIČ MANU, kdyby vypl tempomat a zpomalil by, tak 1/ naruší úspornou jízdu 2/ zpomalí 3/pokud zpomalí, tak další kamion za ním ho zase začne předjíždět 4/ poté zapne tempomat a má shodnou rychlost s předjížděným
4.9. | 20:02 elana2
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ten vpravo má nového MANA EURO 6 i s ADAPTVNÍM TEMPOMATEM /zpomalí když někdo před ním zpomalí nebo z důvodu úspory /a ten PŘEDJÍŽDĚJÍCÍ starého RENAULTA, který tyto technologie nemá a proto nic o tomto stylu jízdy neví - tedy co vlastně probíhá při snižování rychlosti a proč !!!!
4.9. | 19:57 allanaldik
13
Náhlasit nevhodný komentář
To uz zname ale co ti co si 100vkou frci v levem pruhu a nechtej uhnout i 10-15 km??? Blikani, najizdeni, podjizdeni takove radoby ridice NEROZHODI a stale si jedou to sve. A co policie??? NIC NEDELA ale jedete rychle a pokuta vas NEMINE, na to jsou ty dalnicni stihacky dobry. Bordelistan policejni.