Publikováno 1. 3. 2017
Když se z aut stanou ohnivé koule

Syn řeckého milionáře nezvládl svoje Porsche. Umřeli čtyři lidé...

Zdroj: liveleak.com

Víte co se stane, když v rychlosti hodně přes 150 km/h narazíte do jiného auta? Varování: video a fotky jen pro silné povahy.

Tohle není ani trochu hezký pohled... Iorgos Vakakis, syn řeckého milionáře Apostolose Vakakiso, majitele sítě supermarketů, sjížděl se svým Porsche z dálnice mezi Athénami a Delphi. Ignoroval omezení rychlosti i zdravý rozum, nezvládl řízení a narazil do zaparkované Hondy Civic, kterou narazil na dům. Vše zaznamenala bezpečnostní kamera.


MÁTE RÁDI AUTA? NATANKUJTE U NÁS NA FACEBOOKU

Kdyby přišel o život jen on, byla by to sice tragédie, ale mohl by si za to vlastně sám. Jenže v tomhle případě je to mnohem, mnohem horší... Vakakis měl v autě spolujezdce a v Civicu byla žena se svým dítětem. Jak je vidět z fotek a z videa, nikdo neměl šanci. V okamžiku nárazu se z obou aut stala jedna velká ohnivá koule, která se ještě roztříštila o zeď.


DOPORUČUJEME: Focus proti zdi - co se stane při nárazu ve 190 km/h?

Normálně bysme sem podobné video nedávali, ale chceme na vás apelovat. Jezděte, prosím, opatrně. V jediném okamžiku můžete změnit život sobě i dalším lidem...   


DOPORUČUJEME: Bratrovražedný crashtest dvou Nissanů. Dělí je od sebe pětadvacet let!

 

14

GALERIE: Zabil sebe a další čtyři lidi... Tohle nemohl nikdo přežít.

bouračka - 8

Hodnocení:

 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.3. | 12:41 Roman Skala
6
Milionářských synků je jako sraček a rychlá jízda luxusním vozem za tátovy ...
1.3. | 14:20 pichav
-3
ME BY ZAJIMALO !!! JAKY TO BYL MODEL PORSCHE !!! JAKA VYBAVA !!! JAKA MIMORADNA ...
1.3. | 15:38 Roman Palla
0
Náhlasit nevhodný komentář
zapomely ste napsat ze ta zena a dide otec zastavil aby se sel vycurat a vse videl :-(
1.3. | 14:31 x x
5
Náhlasit nevhodný komentář
žádná škoda, o zmetka míň
1.3. | 14:23 pichav
-3
Náhlasit nevhodný komentář
CO SI VIC MUZE SPORTRIDIC PRAT !!! NEZ MIT V SOBE PO SMRTI !!! PO BOURACCE !!! NECO ZE SUPERSPORTU PORSCHE ????? BYT NE ZE SVEHO !!! ALE ZE SVEHO ZABIJAKA !!! KDYZ ZEMRIT A DO NARUCE ANTIKRISTA !!! TAK CAROU PORSCHE !! A DOZAJISTA !! JA BYCH TREBA PO SMRTI MEL RAD V SOBE TIPTRONIC !!! TO JE MUJ TIP
1.3. | 14:20 pichav
-3
Náhlasit nevhodný komentář
ME BY ZAJIMALO !!! JAKY TO BYL MODEL PORSCHE !!! JAKA VYBAVA !!! JAKA MIMORADNA !!! JESTLI NEJAKE SPECIALNI BARVY KUZE ATD !!! I POZUSTALE TO JISTE ZAJIMALO !!! PROTOZE TO BYLO NAMICHANE I V JEJICH NEBOZTICICH !!! KDO TO U NAS ZE ZEMRELYCH MA TOHLETO ??? TREBA TITANOVOU VZPERU NEBO KARBON OBLOZENI !
1.3. | 12:41 Roman Skala
6
Náhlasit nevhodný komentář
Milionářských synků je jako sraček a rychlá jízda luxusním vozem za tátovy prachy je vedle konzumace koksu často to jediné co umí. Tenhle uměl spíše to druhé.