Aktualizováno 13.9. 2017 13:34
Živě z Frankfurtu

Nová elektrická škodovka bude stát stejně jako naftový Superb!

Zdroj: TN.cz

Na stánku škodovky mají ty nejhezčí hostesky. Bez debat. Ale novináři se nechodí koukat jen na ně... Výstavní premiéru tady má Karoq a k vidění je upravený koncept elektromobilu Vision E, ze kterého vzejde auto, které změní budoucnoust škodovky.

Přesnou cenu nového elektromobilu, který přijde na trh v roce 2020, ještě nevíme, ale šéf automobilky ​Bernhard Maier se na autosalonu ve Frankfurtu nechal slyšet, že by měl být cenově na úrovni naftového Superbu. „Jinak by se za současných podmínek neprodával,“ připustil a odmítl další komentář. „První elektromobil od škody bude ale hybridní Superb, na tom se nic nemění. Čistě elektrická škodovka vzejde z konceptu Vision E a bude to auto velikosti Kodiaqu.

DOPORUČUJEME: Vláda chce podpořit elektromobily. Zatím jim dovolí jen jezdit v pruhu pro autobusy a na dálnici nebudou potřebovat dálníční známku.

TN.cz

Diskuze

13.9. | 19:40 overal
3
Náhlasit nevhodný komentář
Multikára do města s baterkou co vydrží celodenní krátké popojíždění a přes noc se nabije proč ne, ale skutečné auto rozhodně NE!!
13.9. | 19:38 overal
5
Náhlasit nevhodný komentář
Od nabíjecí jedné nabíjecí stanice k druhé přískokem přískok a na dovolenou kam jedu 14hodin pojedu 3 dny a většinu času strávím čekání na nabíjející se baterii!!
13.9. | 19:36 overal
4
Náhlasit nevhodný komentář
V tom srovnávaném Superbu je 2x více místa, navíc má teoreticky najet na nádrž 1200km a prakticky najede 1100km, ta elektroblbost má najet 500km a ve skutečném provozu bude řidič vděčný za 300km a přesně o tom to je!
13.9. | 14:04 pichav
0
Náhlasit nevhodný komentář
☝ VSECHNO JSOU TO JEN MOBILY !!!! ZIVOTNOST STEJNA !!!! JAKO TY DO RUKY !!!! TY SE ASPON VEJDOU DO KAPSY !!!! A POSLOUCHA TO SKORO STEJNE !!!! ☝