Publikováno 7. 8. 2017
Zaplatil a jel dál

Naměřili mu rychlost 242 km/h, jeho výmluva je pobavila

rychlost
Zdroj: Policie Trenčín

Dálniční policisté v Trenčíně pobavili celý internet. Na svém facebookovém profilu totiž zveřejnili fotku, jak řidič BMW M2 překročil povolenou rychlost o 112 km/h. A přidali i jeho „omluvu“.

242 km/h se nejezdí po slovenské dálnici úplně často, a tak se nelze divit, že byla hlídka byla po zastavení zvědavá, kam dotyčný řidič tak pospíchal. A reakce 44letého Daniela? Řekl jim, že se moc omlouvá, ale že překročil rychlost, protože jede do servisu a na jeho autě se mu něco nezdá, a tak chtěl dotyčný problém lépe poznat, aby ho pak mohl následně popsat přijímacímu technikovi. 


DOPORUČUJEME: To je absurdní, za nezamčené auto nebo otevřené okénko můžete dostat pokutu!

 

rychlost
Zdroj: Policie Trenčín


BAVÍ VÁS AUTA A SVĚT KOLEM NICH? ZAPARKUJTE U NÁS NA FACEBOOKU!

 

Tenhle argument pochopitelně u hlídky neobstál, a tak řidič inkasoval 800 eur pokutu, což je největší možná částka, kterou může slovenská policie na místě udělit. V přepočtu se tedy jednalo o částku cca 21 tisíc korun. V Čechách by vám za podobný přestupek hrozila pokuta ve výši 10 tisíc ve správním řízení a zákaz řízení až na jeden rok.


DOPORUČUJEME: Bouračka ve městě v rychlosti přes 200 km/h. Všichni zázrakem přežili.

 

 

TN.cz

Diskuze

15.8. | 20:27 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
15.8. | 20:16 novus: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, tak už konečně se ti to povedlo vygůglovat, primitivní čůůůůůůůůůráku?
7.8. | 21:32 tomáš fuk
2
Náhlasit nevhodný komentář
pokud máš dobré tlumiče a pneu neni problem pokud projíždím v pozdních večerních hodinách německem jezdim 250 běžně ale 290 je to jen o něco víc ale už by to chtělo něco pořádnýho dodge viper SRT-10