Aktualizováno 16.10. 2016 10:37
Škoda Fabia by Carlex Design

Kdo si nechal udělat nejluxusnější Fabii na světě? Auto za miliony!

Spojení "luxusní Fabia" je hodně přitažené za vlasy, ale tahle zakázková kreace firmy Carlex Design jasně dokazuje, že někteří lidé bez váhání utratí spoustu peněz, aby stvořili zdánlivě nemožné.

Kdo touží po autě s přepychovým interiérem, v němž se bude moct opájet opulentním luxusem, má před sebou doslova nepřebernou nabídku. Od nejluxusnějších verzí německých prémiových limuzín, přes aristokratické britské značky v čele s Rolls-Roycem, až po specializované tuningové firmy, které vám za patřičnou sumičku ochotně splní seberozmařilejší přání, ostatně vzpomeňte na Bentaygu od Mansory. Asi nikdo by ale nečekal, že tento typ klienta bude jezdit ve Fabii.

Staňte se naším fanouškem na facebooku!

Jistě, druhý nejmenší model Škody je navržen tak, aby vás v rozumném pohodlí odvezl, kam si jen budete přát, ale těžko si představit, jak se po příjezdu do cíle budete ještě několik hodin třást vzrušením z báječného zážitku. Možnost nechat si na palubní desku před spolujezdce "vypálit" fotku podle vlastní libosti je sice zajímavá možnost individualizace, ale o luxusu se v tomto případě mluvit nedá. Zakázkový úpravce interiérů Carlex Design se však nyní pochlubil kreací, jejíž zadavatel je všechno možné, jen ne racionální založená osobnost. Na přání zákazníka totiž interiér Škody Fabia kompletně přečalounili nejkvalitnější hovězí kůží v kombinaci černé a červené barvy s kontrastním obšíváním, a to nejen sedadla, ale také přístrojovou desku, výplně dveří, středovou konzoli, volant i řadicí páku.

Anketa

Líbí se vám to?

Hlasovalo 1175 lidí.


Identita výstředního klienta zůstává neznámá, takže jediným vodítkem je okřídlené, stylizované logo "Birdman" na opěradlech sedadel. Tajemný majitel za luxusní úpravu interiéru zaplatil sumu, která přesahuje pořizovací cenu běžné Fabie, takže k tomuto autu musí mít skutečně hodně silnou vazbu. Co si o nejluxusnější Fabii světa myslíte vy? Líbí, nebo patří SEM?

15

GALERIE: Škoda Fabia Carlex Design

Fabia - 6

Hodnocení:

 

 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.10. | 21:12 František Panuška
4
to se po identite moc nepatralo, jinak by se zjistilo, ze je auto na prodej ;) ...
16.10. | 22:46 pichav
-11
TO VERIM !!!! MALOKOMU DOJDE !!!! JEN TEM NEJINTELIGENTNEJSIM TVORUM !!!! ZE ...
15.3. | 03:26 Tadeas Sommer
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jinak ale všechna čest lidem, co tohle realizovali!
15.3. | 03:25 Tadeas Sommer
0
Náhlasit nevhodný komentář
Není náhodou tahle CorvettFábka spíš prezentace toho, co borci z Carlex Design uměj vyrobit, než článek o neznámém houbaři Pepovi, který si nechal vyšperkovat svou káru? :D Zcela logicky - za takový prachy se dá sehnat kdejakej opravdovej trhač asfaltu, typu Miata, nebo Toyobaru...
14.3. | 23:39 Richard Andreutti
1
Náhlasit nevhodný komentář
pisete tu o najluxusnejsej fabii? ja vidim iba prehodene sedacky s corvetty pri najlepsom, alebo len obycajne potahy a manualne ovladanie klimatizacie (mozno to ma aj klimatizaciu) a obycajne zafarbenie lemu palubnej dosky na cerveno.... UZASNE LUXUSNE AZ SOM STOHO UPLNE MIMO A CELY BEZ SEBA!!!
16.10. | 22:46 pichav
-11
Náhlasit nevhodný komentář
TO VERIM !!!! MALOKOMU DOJDE !!!! JEN TEM NEJINTELIGENTNEJSIM TVORUM !!!! ZE KDYZ SI KOUPI SKODU !!! TAK BUDOU MIT SKODU !!!! A TO JIM TO PRIPOMINAM !!! JELITA !!! MYSLI SI ZE JSOU ELITA !!! KDYZ SI KOUPI TAK VYTUNENOU SKODU !!!! TAK BUDOU MIT !!! JEN !!!!! DRAHOU SKODU !!!!!!!!
16.10. | 21:12 František Panuška
4
Náhlasit nevhodný komentář
to se po identite moc nepatralo, jinak by se zjistilo, ze je auto na prodej ;) a prodejce je "G4_MOTORSPORT"