Publikováno 8. 3. 2017
Opel Insignia 2017

Insignia je ve skutečnosti hezčí než na fotkách. A nejde jen o vzhled

U Opelu se v Ženevě řeší spousta věcí spojené s prodejem PSA, ale to je strašná škoda. Insignia si totiž zaslouží vaší plnou pozornost.

Důvod? Opel udělal auto, které je opravdu sexy! V době všech těch crossoverů, SUV a MPV je Insignia opravdovým pohlazením na duši a při prvním setkání nám spadla brada až na zem. Krásný profil, čistá kabina, spousta místa... Taky se v ní dobře sedí a líbí se nám její palubní deska. Jedinou připomínku máme k některým použitým plastům.


DOPORUČUJEME: Podepsáno, francouzi koupili Opel za 61 miliard 

Obrosvký palec nahoru ale konstrukérům, kteří nějakým zázrake dokázali, že Insignia zhubla 180 až 200 kilo v závislosti na karoserii a výbavě. Přitom má o devět centimetrů delší rozvor a kufr má objem 520 litrů v případě kombíku Sport Tourer, liftback s označením Grand Sport nabízí 490 litrů.

Opel má v Ženevě ještě Crossland X, ale o něm až jindy.


DOPORUČUJEME: Zafira a Meriva končí, teď frčí crossovery!


113

GALERIE: Opel Insignia 2017

insignia - 26

Hodnocení: 

TN.cz

Diskuze

30.8. | 10:15 pazitka12
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jo, mi se líbí, vypadá frajersky - na to, že je to Opel...ovšem cena? cena testovaného vozu bez příplatkové výbavy (kč) 849 900 - to je maso. Někteří se v něm už svezli: https://www.tipcars.com/magazin/testy/opel-insignia-2-0-turbo-4x4-kde-ty-kone-jsou.html