Publikováno 3. 10. 2017
Volvo utopené ve Vltavě

Chtěl spáchat sebevraždu vjetím to Vltavy, vybral si špatné auto

Volvo - 26
Zdroj: Týdeník policie

Říká se, že Volva jsou nejbezpečnější auta na světě. Předsvědčil se o tom i 40letý majitel modelu V70, který vjel v Praze do Vltavy - chtěl se utopit.

Když večer policie dostala hlášení, že na Náplavce na Smíchově sjelo auto do řeky, nikdo netušil, že jde o pokus o sebevraždu. Když společně se záchranáři dorazili na místo, řidič už byl na břehu - skočil pro něj náhodný kolemjdoucí, který rozbil okno, a řidiče z auta vytáhnul. Ten člověk by si zasloužil vyznamenání, s tím sebevrahem je to ale horší. Nejenže si vybral ke spáchání sebevraždy nejbezpečnější auto, ale následně se k pak ještě v nemocnici choval agresivně a policie musela zasahovat ještě jednou.


DOPORUČUJEME: Zakázaná reklama na Volvo XC90. Bude se nakonec přece jen vysílat?

 

Na potápěče pak čekal nelehký úkol, vytáhnout Volvo z Vltavy. Ti ho napřed zajistili, auto pak bylo dotaženo ke břehu a nakonec ho z vody vytáhl hasičský jeřáb.

 

DOPORUČUJEME: Auto bez řidiče? Volvo chce za pět let rozpoutat revoluci!

 

124

GALERIE: Volvo utopené ve Vltavě

Zdroj: Týdeník policie

Volvo - 48

Hodnocení:

TN.cz

Diskuze

5.10. | 19:54 overal
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdo, kdo se dostane tak daleko tak daleko, že sebevraždu uskuteční, není nadšený, když mu to někdo překazí a on ví, že se k tomu bude muset odhodlávat znovu!
5.10. | 19:45 overal
1
Náhlasit nevhodný komentář
Co má společného bezpečnost Volva s chutí jeho majitele k sebevraždě skutečně nechápu, tedy pokud není autor článku placený Volvem za takovou trapnou reklamu!
3.10. | 15:34 Petr Kelenda
1
Náhlasit nevhodný komentář
Až Škodovka dožene kvality Volva,potom se bude psát rok 2100.