Aktualizováno 9.3. 2018 16:58
MeToo navzdory

FOTO A VIDEO: Prohlédněte si krásky z ženevského autosalonu

Hostesky na ženevském autosalonu - 23
Zdroj: GIMS
Krásné ženy ze Ženevy

Před začátkem tradičního autosalonu ve švýcarské Ženevě se objevily smutné zprávy, že s hosteskami už to nebude jako dřív. Vzhledem ke kampaním, jako je MeToo, se automobilky zdráhaly ke svým novinkám postavit krásné ženy, které v očích kritiků na podobných akcích slouží jen jako pokleslá dekorace. Krásek opravdu ubylo, ale naštěstí to není tak zlé... Podívejte se sami.

O tom, jak se postavit k už tradiční kombinaci krásné auto + krásná žena, se letos v Ženevě hodně diskutovalo. Vzhledem ke skandálům a kampaním poukazujícím na zneužívání žen se například automobilky SsangYong, Nissan, Lexus, Fiat, Peugeot nebo Renault skutečně rozhodly "ponižující“ roli ženy na autosalonu vynechat.

 

 

Nádherných dívek hladících vystavená auta a lákajících kolemjdoucí k prohlídce ubylo. A ubylo i vyzývavých výstřihů. Naopak přibilo mužů, kteří roli "naháněčů“ převzali.

 

 

Přesto krásky v Ženevě nechybí. Většina ze 180 výrobců, kteří se se na výstavišti Palexpo prezentují, naštěstí modelky přizvala, zaměstnala a za jejich práci je spravedlivě platí. Stejně jako v bezpočtu let předtím.

 

A například dívky u vystavených aut Škody jsou opravdu nádherné. Přesvědčit se můžete ve videu i fotogalerii.

 

118

Fotogalerie: Krásky ženevského autosalonu

Zdroj: Škoda Auto

Hostesky Škody

Hodnocení:

 

Anketa

Patří hostesky na podobné akce?

Hlasovalo 55 lidí.

TN.cz / TV Nova